Informacja o składach osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Ojrzeń
Pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzania głosowania odbędzie się dnia 5 października 2018 roku o godzinie 13:00  w sali konferencyjnej  Urzędu Gminy w Ojrzeniu.

Pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania odbędzie się dnia 5 października 2018 roku o godzinie 13:30  w sali konferencyjnej  Urzędu Gminy w Ojrzeniu.

Zarządzenie Wojewody Mazowieckiego w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych w wyborach w 2018 r na obszarze województwa mazowieckiego do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, rad powiatów, rad gmin oraz rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Obwieszczenie Marszałka Województwa Mazowieckiego z dnia 16 sierpnia 2018 roku w sprawie podziału województwa mazowieckiego na okręgi wyborcze, ich granic i numerów, liczby radnych wybieranych w okręgach wyborczych do Sejmiku województwa Mazowieckiego oraz siedziby Wojewódzkiej Komisji Wyborczej.

Obwieszczenie Wójta Gminy Ojrzeń z dnia 21 sierpnia 2018 roku o podaniu do publicznej wiadomości informacji o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Ojrzeniu w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku.

Zarządzenie nr 91 Wojewody Mazowieckiego w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych w wyborach w 2018 roku na obszarze województwa mazowieckiego do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, rad powiatów, rad gmin oraz dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Informacja Wójta Gminy Ojrzeń o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie plakatów wszystkich komitetów wyborczych.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Ciechanowie I z dnia 11 września 2018 roku w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku.

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Ojrzeniu

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Ojrzeniu.

Informacja Urzędnika Wyborczego

Obwieszczenie Wójta Gminy Ojrzeń dotyczące granic obwodów

Informacja Komisarza Wyborczego w Ciechanowie I - dodatkowe zgłoszenia kandydatów do komisji wyborczych.

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Ojrzeń zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku.


Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Ojrzeniu o zarejestrowanych kandydatach na wójta

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Ojrzeniu  o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Ojrzeniu o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego w dniu 4 listopada 2018 roku.
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wróblewska Paulina
  • Data udostępnienia w BIP: 2018-06-20 13:05:52
  • Informacja zaktualizowana przez: Wróblewska Paulina
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-10-24 13:06:03
  • Liczba odsłon: 616
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1024863]

przewiń do góry